18+Speel bewust. Hulp nodig? 0800-24 000 22 Cijfers gecontroleerd op 27-10-2026
Vergelijk

Lucky Max review: welkomstpakket, weekacties en kassa

Deze Lucky Max review telt op tot €4.000 en 300 free spins, in 4 stappen vanaf €20 per storting, met een inzetvereiste van 40 keer de bonus. Het volle bedrag vraagt wel €11.000 aan stortingen. Wil je eerst zien hoe dat zich verhoudt tot andere pakketten met spins, kijk dan bij welkomstpakketten met veel spins.

Minimale storting
€20
Opnamelimiet
€5.000
Uitbetaling
2–5 dagen
Inzetvereiste
niet gepubliceerd
Op deze pagina
  1. Bonus
  2. Storten en opnemen
  3. Spellen
  4. Account, app en klantenservice
  5. Betrouwbaarheid
  6. Voor wie past het?
  7. Vergelijkbare casino's
  8. Vragen

Lucky Max bonus: vier stappen naar €4.000

Rekenen gaat hier vóór de banner. De Lucky Max welkomstbonus loopt in vier delen, en het percentage zakt juist bij de stappen met het hoogste maximum.

StortingBonusSpinsNodig voor de top
1e100% tot €500100€500
2e100% tot €50050€500
3e50% tot €1.00050€2.000
4e25% tot €2.000100€8.000
Samentot €4.000300€11.000

Wie vier keer €100 stort, krijgt €100 + €100 + €50 + €25, dus €275 bonus en alle 300 Lucky Max free spins. De spins hangen niet aan je bedrag. Het geld wel.

Voor de eerste bonus gelden 7 dagen, een inzetvereiste van 40 keer de bonus en een maximale inzet van €5 per spin. Op €500 bonus zet je dus €20.000 om, en met €5 per spin zijn dat minstens 4.000 spins in een week. Hoe je zo'n eis vooraf doorrekent, lees je in de uitleg over rondspelen.

De eerste 100 spins komen in bundels van 20 per dag, 5 dagen lang, op Wild Cash X9990. De rest van het pakket loopt via Lady Wolf Moon, Elvis Frog in Vegas en Bonanza Billions, allemaal van BGaming.

Na het welkomstpakket draait elke week een vast rooster. Voor twee van die acties typ je bij het storten een code in: MAX33 aan het begin van de week, RAPIDS in het weekend. Een aparte Lucky Max bonus code voor het welkomstpakket staat nergens; dat pakket werkt zonder.

ActieWat je krijgtVoorwaarde
Thrill Ride Monday33% tot €33 + 33 spinsvanaf €20, code MAX33
4 Peaks Tuesday25%, 50%, 75%, 100% tot €25, €50, €75, €100vier stortingen op rij
Rapids Rendezvous Saturday50 spins per €20, tot 250code RAPIDS
Week of Heights€5 tot €400€50 tot €5.000 per week

Week of Heights loont naar verhouding minder bij grotere bedragen. Op €50 of €100 krijg je 10% terug, op €5.000 is €400 nog 8%. Een Lucky Max promo code is hier niet nodig.

Het Lucky Max VIP-programma start vanzelf: elke storting levert punten op voor Points for Cash. Met €50 haal je 2.000 punten, het laatste van 7 levels ligt op 1.000.000 punten. Hoeveel geld een punt waard is, is niet gepubliceerd. Een Lucky Max cashback staat ook nergens in de voorwaarden: niet gepubliceerd.

Lucky Max storten via iDEAL, kaart of crypto

Storten kan vanaf €20 met iDEAL, kaart, bankoverschrijving of crypto, en alles komt direct binnen. Let op de iDEAL-grens van €500 per storting. Voor de vierde bonusstap van 25% tot €2.000 heb je €8.000 in één keer nodig; via iDEAL haal je daar hoogstens €125 bonus uit. Meer casino's met de bankapp vind je bij betalen met iDEAL.

  • Bitcoin
  • Ethereum
  • iDEAL
  • Litecoin
  • Maestro
  • Mastercard
  • Revolut
  • Visa
Minimale storting€20
Opnamelimiet€5.000 op de site; €4.000 per opname in de kassatabel
Uitbetaalsnelheid2–5 dagen op de site; direct in de kassatabel
BetaalmethodenBitcoin, Ethereum, iDEAL, Litecoin, Maestro, Mastercard, Revolut, Visa, Volt
MethodeStortenOpnemen
iDEAL€20 tot €500niet in de opnametabel
Visa, Mastercard€20 tot €10.000€20 tot €4.000
Bankoverschrijving€20 tot €40.000€200 tot €4.000
Bitcoin, Ethereum, Litecoin, USDTgeen limiet€20 tot €4.000

Lucky Max opnemen kost niets, maar de bedragen botsen. Op de ene plek staat €5.000 als limiet met 2–5 dagen wachttijd, dezelfde termijn als bij Fat Pirate; in de tabel per methode lees je €4.000 per keer, verwerkt "direct". Een winst van €12.000 haal je dus in minstens 3 opnames binnen. Wil je per bank opnemen, dan begint het bij €200.

Voor een Lucky Max uitbetaling verifieer je eerst betaalmethode, adres en identiteit. Doe dat meteen na het aanmaken, niet pas bij je eerste winst.

Lucky Max live casino, crash en toernooien

SpelprovidersBetsoft, BGaming, NetEnt, Playson, Yggdrasil, Hacksaw Gaming, KA Gaming, Novomatic, Spribe, Wazdan

Lucky Max heeft 10 providers in de lijst, van NetEnt en Yggdrasil tot Spribe en Wazdan. Pragmatic Play en SmartSoft Gaming duiken elders ook als makers op, buiten die lijst van 10. Het totale aantal spellen is niet gepubliceerd.

In het live casino speel je blackjack, roulette en baccarat, plus game shows als Monopoly, Crazy Coin Flip, Lightning Dice en Dream Catcher. Er is een aparte high stakes sectie. Crash games als Big Bass Crash staan los in het menu.

Vier toernooien lopen tegelijk: Your Daily Dose of Adrenaline, Geronimo, Thrills of the Week en Adrenaline Overdrive. De potten gaan van 3.333 spins tot €50.000. Op 777 Gold Crown loopt daarnaast een Prize Drop met een pot van €1.000.000.

Lucky Max registreren, app en 24/7 chat

Registreren begint met de knop "Sign Up" linksboven, onder het logo. Je vult je gegevens in, verifieert daarna betaalmethode, adres en identiteit, en stort. Lucky Max inloggen gaat met dezelfde gegevens. Wat je doet bij een vergeten wachtwoord, legt het casino nergens stap voor stap uit.

Een Lucky Max app wordt maar één keer genoemd, zonder uitleg: de live spellen speel je "vanaf de mobiele app". Of dat een download in een store is of de mobiele site, is niet gepubliceerd.

De Lucky Max klantenservice werkt met livechat, 24/7, en e-mail. Via diezelfde chat regel je ook een uitsluiting van je account. Een eigen knop voor limieten vind je niet.

Lucky Max betrouwbaar? Costa Rica en open kassa

Opgericht2024
KlantenserviceLivechat 24/7 en e-mail

Lucky Max werkt vanuit Costa Rica en is een jong casino; het jaar van oprichting staat in de tabel hierboven. De kassa is uitgesplitst per methode, met minimum, maximum en snelheid, en de bonusregels noemen inzet, termijn en maximale inzet.

Er staan wel tegenstrijdigheden in. Google Pay wordt bij de betaalopties genoemd, terwijl de vragenlijst Apple Pay en Google Pay uitsluit. De opnamelimiet staat er als €5.000 én als €4.000 per keer. Welke onderneming het casino uitbaat, is niet gepubliceerd.

Wie wil weten of het casino te vertrouwen is voor zijn eigen manier van spelen, kijkt vooral naar die €4.000 per opname en de €200 drempel per bank.

Lucky Max casino past bij wekelijkse stortingen

Past bij je als

  • Je stort elke week en pakt de vaste dagacties met MAX33 en RAPIDS mee.
  • Je wilt 300 spins zonder een groot bedrag: vier stortingen van €20 volstaan.
  • Je betaalt met crypto en wilt geen stortlimiet.
  • Je speelt toernooien en game shows.

Kies iets anders als

  • Je wilt het volle bedrag van €4.000 halen met iDEAL: de €500 grens per storting blokkeert de vierde stap.
  • Je haalt grote winsten liever in één keer binnen dan in delen van €4.000.

Vergelijkbare casino's

LuckyGans
Bonus
200% tot €1.000 + 100 free spins
Minimale storting
€20
Uitbetaling
binnen 24 uur
Koning Bet
Bonus
Ruim €10.000 over 9 stortingen
Minimale storting
€20
Uitbetaling
1 dag
Instasino
Bonus
€4.000 + 400 free spins over 4 stortingen
Minimale storting
€20
Uitbetaling
0–2 dagen

Lucky Max ervaringen en vragen over codes en kassa

Hoeveel moet ik storten voor de volle Lucky Max welkomstbonus?

In totaal €11.000: €500, €500, €2.000 en €8.000. Dan krijg je €4.000 bonus en 300 spins.

Welke codes gebruik je bij de weekacties?

MAX33 voor de maandagactie en RAPIDS voor de zaterdag. Het welkomstpakket werkt zonder code.

Hoe snel is een opname bij Lucky Max?

In de kassa staat direct, op een andere plek 2–5 dagen. Per keer neem je hoogstens €4.000 op.

Kan ik met Apple Pay storten bij Lucky Max?

Volgens de vragenlijst niet. Bij de betaalopties staat wel Google Pay, dus de informatie spreekt zichzelf hier tegen.

Bevat deze pagina Lucky Max ervaringen van spelers?

Nee, geen spelersverhalen. Alles komt uit de gepubliceerde voorwaarden en kassatabellen, gecontroleerd op 27-10-2026.

Hoe zet ik een limiet of uitsluiting op mijn account?

Via de livechat. Instellingen voor limieten op een eigen pagina worden nergens beschreven.

Lucky MaxTot €4.000 + 300 free spins over 4 stortingenNaar Lucky Max