18+Speel bewust. Hulp nodig? 0800-24 000 22 Cijfers gecontroleerd op 27-10-2026
Vergelijk

Mr Green review: twee welkomstaanbiedingen naast elkaar

Deze Mr Green review begint bij de keuze die je als nieuwe speler maakt: 100% tot €500 plus 200 free spins, of 200% tot €100 plus 50 spins van €0,50 waarvan je de winst direct mag opnemen. Storten kan vanaf €10. Wil je eerst het hele veld bekijken, open dan de volledige lijst.

Minimale storting
€10
Opnamelimiet
€5.000
Uitbetaling
2–5 dagen
Inzetvereiste
niet gepubliceerd
Op deze pagina
  1. Bonus
  2. Storten en opnemen
  3. Spellen
  4. Account, app en klantenservice
  5. Betrouwbaarheid
  6. Voor wie past het?
  7. Vergelijkbare casino's
  8. Vragen

Mr Green bonus: welk van de twee aanbiedingen kies je?

Mr Green zet twee aanbiedingen naast elkaar, en ze passen bij heel verschillende spelers. Aanbod A lijkt op dat van Simple, ook 100% tot €500, maar daar met 50 spins.

Aanbod AAanbod B
Bonus100% tot €500200% tot €100
Spins20050, €0,50 per spin
Stortingtot €500 voor het maximum€10 tot €50
Omzet op de spinsniet gepubliceerdgeen
Slot voor de spinsniet gepubliceerdonder meer Book of Dead

Reken aanbod B door met €50. Bij 200% krijg je €100 bonus, dus speel je met €150. De 50 Mr Green free spins zijn samen €25 aan inzet waard, en wat ze opleveren, kun je meteen laten uitbetalen.

Bij aanbod A levert €500 storten €500 bonus op: €1.000 om mee te spelen, plus 200 spins. Welke inzetvereiste daarbij hoort, is niet gepubliceerd. Lees die regel in de voorwaarden voordat je zo'n bedrag inlegt; wat een factor in de praktijk kost, zie je bij het rekenvoorbeeld voor omzeteisen.

Let op het woord sticky. Het casino geeft aan dat het een sticky bonus heeft. Hoe die bij een opname verrekend wordt, legt het niet uit. Vraag dat na in de chat voordat je met bonusgeld gaat spelen, zodat je niet verrast wordt als je je saldo wilt opnemen.

Een reloadbonus voor vaste spelers is er op dit moment niet. Wat er wel is, is rakeback voor het live casino: tot 50% per week, met een minimale wekelijkse rake van €200. Op die €200 is 50% dus maximaal €100 terug.

Het Mr Green VIP-aanbod heet een loyaliteitsprogramma. Wie blijft spelen, krijgt hogere bonussen en snellere opnames, mag meedoen aan toernooien, ontvangt spins met weinig regels en wordt uitgenodigd voor evenementen op steeds een andere plek. Levels, punten en drempels zijn niet gepubliceerd.

Een Mr Green bonus code is voor geen van beide welkomstaanbiedingen nodig. Ook een Mr Green cashback op slots staat er niet in; de rakeback geldt alleen live.

Mr Green uitbetaling: van 4 tot 10 dagen per methode

Mr Green storten kan vanaf €10, bij elke methode hetzelfde minimum, al staat er op één plek €20. Je kiest uit 16 methoden, onder meer PayPal, Apple Pay, Trustly, Sofort, Rapid Transfer en Paysafecard. Snel opnemen staat hier niet voorop; vergelijk daarom ook met wie het snelst uitbetaalt.

  • Apple Pay
  • Mastercard
  • MuchBetter
  • Neteller
  • PayPal
  • Paysafecard
  • Skrill
Minimale storting€10 per methode in de betaalinformatie, €20 op de site
Opnamelimiet€5.000
Uitbetaling2–5 dagen op de site; per methode 4–10 dagen
Betaalmethoden16, waaronder Visa, Mastercard, PayPal, Apple Pay, Trustly, Skrill, Neteller
MethodeDuur van een opname
Bankoverschrijving7–10 dagen
Mastercard of Visa8 dagen
Interac4–6 dagen
Apple Pay5 dagen
PayPal, Trustly, Rapid Transfer, Skrill, Neteller, MuchBetter4–5 dagen

Twee getallen botsen hier. Bovenaan staat 2–5 dagen, maar wie de methoden één voor één bekijkt, ziet nergens minder dan 4 en soms 10. Plan op die tweede reeks. Wie wil Mr Green opnemen met een kaart, wacht 8 dagen; met PayPal of Trustly scheelt dat al snel 3 dagen.

Kies je methode dus al bij de eerste storting. Wie met PayPal stort, kan met PayPal opnemen en zit dan op 4–5 dagen. Andere casino's met die wallet staan bij betalen met PayPal. Of je mag opnemen via een andere methode dan waarmee je stortte, is niet gepubliceerd, dus begin meteen met de snelle.

De opnamelimiet staat op €5.000. Voor de eerste opname lever je in je account documenten aan. Om welke stukken het gaat, wordt niet gespecificeerd.

Mr Green live casino en ruim 2.000 slots

SpellenMeer dan 2.000 slots, jackpots, live casino en game shows; 15 providers

Mr Green heeft meer dan 2.000 slots van 15 providers, waaronder Big Time Gaming, Elk Studios, Games Global en Stakelogic. Genoemde titels zijn Rabbit Royale, Pirots en Rise of Olympus, naast jackpot slots.

In het live casino speel je blackjack, roulette, baccarat en poker, plus live game shows. Evolution Gaming staat in de lijst met studio's. Voor wie vaak live speelt, maakt de wekelijkse rakeback het verschil met de slots.

Mr Green registreren met sms-code

  1. Klik op "Registreren".
  2. Geef je naam, geboortedatum, land en nationaliteit op, plus e-mail, telefoonnummer en een zelfgekozen wachtwoord.
  3. Vraag de verificatiecode aan en vul de sms-code in.
  4. Upload in je account de documenten die bewijzen wie je bent.

Zo verloopt de aanmelding. Daarna is Mr Green inloggen met je e-mail en wachtwoord genoeg. Je moet minstens 18 zijn. Een publieke Mr Green promo code kom je in deze stappen niet tegen.

Er is een Mr Green app, en juist daardoor geldt het merk als een sterk mobiel casino. Of je hem in een store vindt, staat er niet bij.

De Mr Green klantenservice heeft een livechat van 8:00 tot 20:00. Na 20:00 en voor 8:00 laat je een verzoek achter met je vraag. Wie 's avonds laat een probleem met een opname heeft, wacht dus tot de volgende ochtend op een gesprek.

Is Mr Green betrouwbaar? William Hill en Malta

Opgericht2007
EigenaarWilliam Hill
KlantenserviceLivechat 8:00–20:00, daarbuiten een contactverzoek

Mr Green is in handen van William Hill en is gevestigd in Malta. Het merk bestaat al lang; het startjaar staat in de tabel hierboven.

In je account vind je een rij hulpmiddelen: een stortlimiet, een maximum aan speeltijd, een grens aan je totale verlies over alle spellen, een pauze en een zelfuitsluiting waarvan je de duur zelf kiest. Je ziet er ook wat het spelen je tot nu toe gekost heeft.

Wat het casino geloofwaardig maakt, is vooral die openheid over tijd en geld. Wat tegenvalt: de omzet van aanbod A is niet gepubliceerd, de uitbetaaltijden lopen tot 10 dagen en de chat sluit om 20:00. Welke van die punten voor jou zwaar wegen, helpt de uitleg over een casino kiezen je bepalen.

Mr Green casino past bij voorzichtige starters

Past bij je als

  • Je wilt klein beginnen: €10 tot €50 met 50 spins zonder omzeteis.
  • Je betaalt met PayPal, Apple Pay of Trustly.
  • Je wilt zelf limieten zetten op storting, tijd en verlies.
  • Je speelt veel live en hebt iets aan rakeback.

Kies iets anders als

  • Je wilt je winst binnen een dag of twee.
  • Je zoekt een reloadbonus voor elke week.
  • Je wilt 's nachts iemand spreken in de chat.

Vergelijkbare casino's

888
Bonus
100% tot €250
Minimale storting
€10
Uitbetaling
0–3 dagen
William Hill
Bonus
100% matchbonus tot €300 op de eerste storting
Minimale storting
€10
Uitbetaling
1–2 dagen
Lyra
Bonus
200% tot €500 op de eerste storting
Minimale storting
€10
Uitbetaling
1-3 dagen

Mr Green ervaringen en vragen over de kassa

Welke Mr Green welkomstbonus is het voordeligst?

Voor een kleine storting aanbod B: 200% tot €100 en 50 spins zonder omzeteis. Voor een groot bedrag aanbod A: 100% tot €500 en 200 spins, met een omzet die niet gepubliceerd is.

Hoe lang duurt een opname met Visa?

8 dagen volgens de lijst per methode. PayPal, Skrill en Trustly zitten op 4–5 dagen.

Heeft Mr Green een sticky bonus?

Ja, dat staat in de vragenlijst. De verrekening bij een opname is niet beschreven.

Is er een reloadbonus voor vaste spelers?

Nee, op dit moment niet. Vaste spelers hebben wel het loyaliteitsprogramma en live rakeback.

Wanneer is de chat van Mr Green open?

Van 8:00 tot 20:00. Daarbuiten stuur je een verzoek.

Mr Green100% tot €500 + 200 free spinsNaar Mr Green