18+Speel bewust. Hulp nodig? 0800-24 000 22 Cijfers gecontroleerd op 27-10-2026
Vergelijk

Wintari review: bonusregels, dagcashback en opnames

De sterkste troef in deze Wintari review is de cashback: per dag 10% van je slotverlies terug, zonder dat je dat bedrag hoeft om te zetten. De welkomstbonus van 200% tot €1.000 klinkt groter, maar zit vast aan x30 binnen 3 dagen en een cashout van hoogstens €100. Hoe zo'n eis in euro's uitpakt, laat onze pagina over inzetvereisten stap voor stap zien.

Minimale storting
€10
Opnamelimiet
Meestal €1.000–€2.500 per methode
Uitbetaling
Verwerkingstijd niet gepubliceerd
Inzetvereiste
niet gepubliceerd
Op deze pagina
  1. Bonus
  2. Storten en opnemen
  3. Spellen
  4. Account, app en klantenservice
  5. Betrouwbaarheid
  6. Voor wie past het?
  7. Vergelijkbare casino's
  8. Vragen

Wintari bonus: x30 in 3 dagen, €100 cashout

Bij de Wintari welkomstbonus verdrievoudigt je eerste storting: 200% erbij, tot €1.000 bonus. Wat hem lastig maakt, staat in de kleine letters. Dezelfde 200% tot €1.000 biedt ook Chachebet, daar aangevuld met 150 free spins.

RegelWaarde
Bonus200% tot €1.000
Inzetvereiste30 keer het bonusbedrag
Termijn3 dagen
ClaimenBinnen 24 uur na toekenning
Max. uitbetaling uit de bonus€100
Max. uitbetaling uit Wintari free spins€50
Totale bonuswinstHoogstens €10.000
MeetellenSlots 100%; live casino, tafelspellen, videopoker en virtuele spellen 0%

Reken het door. Stort je €500, dan krijg je de volle €1.000 bonus en moet je €30.000 inzetten, in 3 dagen: €10.000 per dag. Bij €50 storten krijg je €100 bonus en zet je €3.000 in. Omdat je uit de bonus hoogstens €100 mag opnemen, is de volle €1.000 vooral extra speeltijd en geen extra opneembaar geld.

De Wintari cashback werkt simpeler. Per dag gaat 10% van wat je op slots verliest terug naar je saldo, en daar zit geen omzeteis op.

OnderdeelRegel
Rekenperiode05:00 tot 04:59 UTC
UitbetaaldVóór 11:00 UTC de volgende ochtend
Drempel€10
OmzeteisGeen

Verlies je op een dag €150, dan staat er de volgende ochtend €15 klaar, en dat is meteen speelbaar of opneembaar geld. In Nederlandse tijd is 11:00 UTC 12:00 in de winter en 13:00 in de zomer. Of de drempel van €10 op je verlies of op het cashbackbedrag slaat, staat er niet bij. Een Wintari promo code komt er niet aan te pas: het bedrag wordt elke ochtend vanzelf bijgeschreven.

Een Wintari VIP-programma of loyaliteitsregeling staat niet in de voorwaarden. Voor de welkomstbonus typ je geen Wintari bonus code in. Ongebruikte bonussen kunnen na 7 dagen vervallen, en er is een lijst met slots die niet meetellen voor de inzet.

Wintari storten vanaf €10, opnemen per methode

Wintari storten kan vanaf €10, al ligt de ondergrens bij sommige methoden op €20. Het maximum is meestal €2.500 per storting en bij enkele methoden €10.000. De kassa telt 21 methoden, onder meer Trustly, Visa, Mastercard, Skrill, Neteller, MiFinity, Rapid Transfer, Instant bank transfer, CASHlib, Flexepin en crypto via Coinspaid; via PayOp zitten ook Revolut en bankoverschrijving erbij. iDEAL staat er niet tussen.

  • Neteller
  • Skrill
Minimale storting€10
OpnamelimietMeestal €1.000–€2.500 per methode
UitbetalingVerwerkingstijd niet gepubliceerd; kosten ongeveer €3, behalve bij instant bank transfer
Betaalmethoden21, waaronder Trustly, Skrill, Neteller, Visa/Mastercard, SEPA, Coinspaid

Wintari opnemen kan via 9 methoden, minder dan bij storten. Voor de bank zijn dat SEPA en Instant bank transfer, daarnaast de wallets Skrill en Neteller, je kaart, Rapid Transfer, crypto via Coinspaid plus Interac en iDebit. Per methode ligt de kleinste opname meestal tussen €30 en €50, de grootste tussen €1.000 en €2.500.

Reken per opname op ongeveer €3 kosten. Alleen Instant bank transfer is gratis.

OpnameFeeIn procenten
€30 via Skrillca. €310%
€300 via Netellerca. €31%
€1.000 via Instant bank transfergeen0%

Voor je eerste Wintari uitbetaling moet je minstens €20 gestort hebben, die storting 1 keer hebben ingezet en je account volledig hebben laten verifiëren. Hoe lang de verwerking duurt, is niet gepubliceerd. Plan een grote opname dus niet op een dag dat je het geld nodig hebt.

Wintari live casino, Feature Buy en Drops & Wins

SpellenGokkasten, Feature Buy, Drops & Wins, tafelspellen, live casino; 13 providers

Het aanbod komt van 13 studio's. Naast Pragmatic Play en Play'n GO zie je Playtech, Novomatic, Playson, Hacksaw Gaming en NoLimit City. Spribe en kleine makers als King Midas, Penguin King, G Games en OneTouch maken de lijst af.

In de lobby filter je op tabbladen als New, Popular, Feature Buy, Table en Drops & Wins, en er is elke maand een uitgelichte provider. Op de voorpagina vallen Duck Hunters 2 en Gates of Olympus 2500 op. Een totaal voor de hele lobby ontbreekt.

Het Wintari live casino komt van Evolution Gaming: roulette, blackjack en de game show Crazy Time. Onthoud wel dat live spellen voor 0% meetellen bij het omzetten van de welkomstbonus; speel ze met eigen geld of na de bonus.

Wintari inloggen op mobiel en contact per e-mail

Wintari inloggen en Wintari registreren gaat in de browser. Een Wintari app is niet gevonden. Het donkere ontwerp schaalt op je telefoon mee, en via het menu spring je naar het casino, de live tafels of de promoties.

De Wintari klantenservice bereik je met een bericht via het formulier op de site. Een chat met vaste uren of een nummer om te bellen ontbreekt.

Taalkeuze: Engels, Duits, Frans, Italiaans, Pools en Noors. Een Nederlandse versie is er niet, dus schrijf je vraag in een van die zes talen.

Is Wintari betrouwbaar? AccelCore uit Costa Rica

OperatorAccelCore Enterprise Limitada, geregistreerd in Costa Rica
KlantenserviceE-mail: via het contactformulier van het casino

Wintari wordt uitgebaat door AccelCore Enterprise Limitada, geregistreerd in Costa Rica, en ging in 2025 live.

De voorwaarden zijn op de punten die tellen concreet: x30, 3 dagen, €100 cashout, 0% voor live spellen, €3 fee. Dat maakt het makkelijk om vooraf te bepalen of de bonus voor jou werkt. Je oordeel over de betrouwbaarheid hangt vooral af van wat ontbreekt: uitbetaaltijden en een livechat.

Voor verantwoord spelen noemt het casino tools voor zelfuitsluiting en cooling-off-periodes, en verwijst het naar Gambling Therapy en Gamblers Anonymous. Zet een cooling-off aan als je merkt dat je na een verliesdag doorspeelt voor de cashback.

Ervaringen van spelers zelf zijn voor deze pagina niet verzameld; alles hierboven komt uit de voorwaarden en de kassa zoals ze er op 27-10-2026 bij stonden.

Wintari casino: voor de speler die cashback wil

Past bij je als

  • Je speelt slots en wilt elke dag 10% van je verlies terug zonder omzeteis.
  • Je betaalt met Trustly, Skrill, Neteller of crypto.
  • Je speelt graag Feature Buy-slots of titels uit de Drops & Wins-hoek.

Kies iets anders als

  • iDEAL is voor jou een must; die zit niet in de kassa.
  • Je speelt de bonus het liefst rustig vrij: 3 dagen is kort.
  • Je wilt live spelen met bonusgeld; dat telt voor 0%.
  • Je wilt vooraf weten hoe snel een opname binnen is.
  • Je zoekt een site en support in het Nederlands.

Vergelijkbare casino's

Machance
Bonus
100% tot €250, of 300% tot €60 bij een storting tot €20
Minimale storting
€10
Uitbetaling
1–3 dagen
Zumospin
Bonus
Tot €450 + 150 free spins over 3 stortingen
Minimale storting
€10
Uitbetaling
1-3 dagen
888
Bonus
100% tot €250
Minimale storting
€10
Uitbetaling
0–3 dagen

Wintari ervaringen en de vragen die blijven

Hoe werkt de bonus van 200%?

200% tot €1.000 op je storting. Je zet de bonus 30 keer om binnen 3 dagen, en je kunt er hoogstens €100 uit opnemen.

Wat houdt de dagcashback in?

Elke dag 10% van je slotverlies, zonder omzeteis. Het geld staat vóór 11:00 UTC de dag erna op je account.

Zit iDEAL in de kassa?

Nee, iDEAL staat niet bij de 21 methoden. Trustly en Instant bank transfer wel.

Kost een opname geld?

Meestal rond de €3 per keer. Kies Instant bank transfer, dan betaal je niets.

Is er een vaste termijn voor uitbetalingen?

Concrete verwerkingstijden zijn niet gepubliceerd. Wel bekend: €30–€50 minimaal en €1.000–€2.500 maximaal per methode.

Is de site in het Nederlands?

Nee. De talen zijn Engels, Noors, Duits, Frans, Pools en Italiaans.

Wintari200% tot €1.000, x30 over de bonus binnen 3 dagenNaar Wintari