18+Speel bewust. Hulp nodig? 0800-24 000 22 Cijfers gecontroleerd op 27-10-2026
Vergelijk

Instasino vs LambaBet: groter pakket of grotere opname?

Instasino logo Instasino 0 punten op de cijfers Naar Instasino
vs
LambaBet logo LambaBet 0 punten op de cijfers Naar LambaBet

Kort antwoord

Instasino vs LambaBet: LambaBet heeft het dubbele bonusplafond, €8.000 met 475 free spins tegen €4.000 met 400, maar Instasino laat je tot €30.000 in één opname halen, waar LambaBet bij €10.000 per week stopt. Instasino is ook duidelijker over de spelregels van de bonus: x40, 20 dagen en maximaal €5 per inzet. Alles over die bonusregels en de kassa staat in de Instasino review.

Instasino en LambaBet naast elkaar

InstasinoLambaBet
Welkomstbonus€4.000 + 400 free spins over 4 stortingen525% tot €8.000 + 475 free spins
Minimale storting€20€20
Opnamelimietniet gepubliceerd€30.000 / mnd
Uitbetaling0–2 dagenca. 2 werkdagen
Inzetvereistex40, 20 dagen geldigniet gepubliceerd

Een vinkje staat alleen bij een cijfer dat aantoonbaar beter is. Bonussen met een ander percentage en maximum vergelijken we in de tekst, niet met een vinkje.

Bonus: Instasino of LambaBet?

Allebei verdelen ze het welkomstgeld over 4 stortingen, en de laatste stap is zelfs gelijk. Daarvoor lopen ze uiteen:

StortingInstasinoLambaBet
1e120% tot €750 + 125 free spins150% tot €2.000 + 100 free spins
2e100% tot €750 + 75 free spins125% tot €2.500 + 125 free spins
3e50% tot €1.000 + 50 free spins100% tot €2.000 + 100 free spins
4e150% tot €1.500 + 150 free spins150% tot €1.500 + 150 free spins

Stort je de eerste keer €100, dan levert Instasino €120 en 125 spins op en LambaBet €150 en 100 spins. Meer spins dus bij de een, meer geld bij de ander.

Instasino zet de regels erbij: minimaal €20, 40 keer de hele bonus omzetten binnen 20 dagen, maximaal €5 per inzet en geen jackpotspellen zolang de bonus loopt. Je kunt ook maar één bonus tegelijk actief hebben. In het bonusbeleid van LambaBet staat x40 als rekenvoorbeeld, gekoppeld aan een maximale uitkering van 10 keer de bonus. Bij €150 bonus haal je daar dus maximaal €1.500 uit.

Stort je groot, kijk dan naar het high-rollerpakket van Instasino: 4 keer 100% tot €2.000 plus 150 free spins, vanaf €500 per storting. Met 4 stortingen van €2.000 kom je zo ook op €8.000 bonus, net als het plafond van LambaBet.

Na het welkomstdeel heeft LambaBet een vast weekritme: maandag 100 free spins, midweek 50% tot €500, vrijdag 75 free spins en in het weekend 77% tot €777 plus 77 spins. Instasino noemt rakeback, cashback, een Monday reload en een maandelijkse reload, maar zonder bedragen.

Storten en uitbetalen vergeleken

Instasino

BitcoinEthereumLitecoinMastercardNetellerRevolutSkrillVisa
Minimale storting
€20
Opnamelimiet
niet gepubliceerd
Uitbetaling
0–2 dagen

LambaBet

VisaMastercardApple PayGoogle PayRevolutUSDT
Minimale storting
€20
Opnamelimiet
€30.000 / mnd
Uitbetaling
ca. 2 werkdagen

In de kassa kiest Instasino voor grote losse opnames en LambaBet voor een weekplafond. De cijfers:

InstasinoLambaBet
Methoden9: Visa, Mastercard, Neteller, Skrill, Jeton, Revolut, Bitcoin, Ethereum, Litecoin7: Revolut, PayID, USDT, Visa, Mastercard, Apple Pay en Google Pay
Per storting€20 tot €5.000vanaf €20
Per opname€40 tot €30.000vanaf €40; €10.000 per week, €30.000 per maand
Doorlooptijd0–2 dagenongeveer 2 werkdagen goedkeuring volgens de voorwaarden

Rekenvoorbeeld met €25.000 winst: bij Instasino past dat in één opname. Een week- of maandgrens publiceert Instasino niet. Bij LambaBet spreid je hetzelfde bedrag over 3 weken: €10.000, €10.000 en €5.000.

Visa, Mastercard en Revolut kun je bij beide gebruiken. iDEAL zit bij geen van de twee in de kassa, Instasino zegt dat zelfs met zoveel woorden. Wie met crypto speelt, heeft bij Instasino drie munten en bij LambaBet USDT.

Instasino en LambaBet: 18 of 10 providers en live roulette

Instasino werkt met 18 providers, waaronder Pragmatic Play, Play'n GO, Hacksaw Gaming, NetEnt en Microgaming. Bekende namen op de slotvloer: Book of Dead, Pink Joker Hold and Win 3×3, Reactoonz, Bigger Bass Bonanza, Moon Princess 100 en Bonanza Billion. Verder zijn er crashgames, bonus buy slots, progressieve jackpots en game shows.

LambaBet komt uit op 10 leveranciers, met Novomatic, Amatic, Booongo, Gamebeat en 1spin4win. Bij de tafels zie je roulette in Europese, Amerikaanse en Franse vorm. Een totaal aantal titels geven ze geen van beide.

Chat, mobiel en achtergrond van Instasino en LambaBet

De livechat van Instasino antwoordt binnen enkele seconden tot minuten. LambaBet heeft chat en e-mail, zonder vermelde tijden, en een uitlegpagina om LambaBet als icoontje op je telefoon te installeren.

Instasino wordt gerund door Savant Sociedad de Responsabilidad Limitada uit Costa Rica. Als startjaar zie je zowel 2025 als 2026 staan; het casino is in elk geval nieuw. Voor LambaBet is geen oprichtingsjaar gepubliceerd.

Wanneer kies je welk casino?

Kies Instasino als

  • Je wilt grote winsten in één keer: tot €30.000 per opname.
  • Je wilt de bonusregels vooraf compleet zien: x40, 20 dagen, €5 per inzet.
  • Je stort vanaf €500 en pakt de high-rollerbonus van 4 × 100%.
  • Je betaalt met Skrill, Neteller, Jeton of Litecoin.

Kies LambaBet als

  • Je gaat voor het hoogste welkomstbedrag: tot €8.000.
  • Je speelt elke week en wilt reloads op vaste dagen.
  • Je stort met Apple Pay, Google Pay of PayID.

Meer vergelijkingen

Vragen over Instasino en LambaBet

Welke welkomstbonus is hoger, Instasino of LambaBet?

LambaBet, met 525% tot €8.000 en 475 free spins. Instasino geeft €4.000 en 400 free spins, of tot €8.000 via de high-rollerbonus vanaf €500 per storting.

Hoeveel kan ik per keer opnemen bij Instasino en LambaBet?

Bij Instasino €40 tot €30.000 per opname. LambaBet begint ook bij €40 en heeft een plafond van €10.000 per week, met €30.000 als maandmaximum.

Welke inzetvereiste heeft Instasino?

x40 op de hele bonus, binnen 20 dagen, met maximaal €5 per inzet. Jackpotspellen tellen niet zolang de bonus actief is.

Wat krijg ik bij Instasino en LambaBet op mijn eerste storting?

Bij Instasino is dat 120% tot €750 met 125 free spins. LambaBet rekent 150% tot €2.000 met 100 free spins.

Accepteren Instasino en LambaBet iDEAL?

Nee, geen van beide. Revolut, Visa en Mastercard werken wel bij allebei.

Hoe lang duurt een opname bij Instasino en LambaBet?

Instasino rekent 0–2 dagen. LambaBet keurt een opname volgens de eigen voorwaarden in ongeveer 2 werkdagen goed.